4x sesijas Zoom platformā, 60 min

Apraksts:

Vai jūties nogurusi no neskaidrības savā ikdienā? It kā zini, ko gribētos sasniegt, taču limitējošie priekšstati par sevi atkal un atkal Tevi velk atpakaļ? Vai Tava nākotnes vīzija Tev pašai šķiet tik nebaudāma un pelēcīga, ka ātri vien zūd vēlme sparīgi darboties?

Esmu Tevi sadzirdējusi! Piesakies īpaši Tev radītam 4 koučinga sesiju ciklam mēneša garumā, lai gūtu jaunu draivu savas dzīves piepildījumam.

Kāpēc tieši 4 sesijas? Tajās:

Es ticu, ka Tu vari būt vairāk – Tev tikai jāspēj ieraudzīt ārpus sava rāmīša. Un es būšu te, lai palīdzētu Tev piedzīvot Tavu sapņu piepildījumu, stiprinātu Tavu pārliecību par sevi un atbalstītu ceļā pie sevis!

* Ir iespējams sadalīt maksājumu divās daļās (izvēlies maksāt ar pārskaitījumu un komentāru sadaļā norādi, ka vēlies norēķināties divos maksājumos)

Norise:

Ja esi gatava iegūt jaunu draivu Tavas dzīves piepildījumam, aizpildi kontaktformu, izvēloties sev vēlamo laiku pirmajai koučinga sesijai. Pēc tam es sazināšos ar Tevi personīgi, lai apstiprinātu Tavu pieteikumu un vienotos par tālākajiem soļiem.

Details

Piesakies bezmaksas
sarunai!