Karjeras jautājumi

Individuālā mēneša vadība

koučinga programma

Ja esi gatava uzņemties atbildību par savu tālāko dzīvi un izvirzīt savu izaugsmi kā vienu no prioritātēm, Tu jau esi spērusi pirmo soli. Nākamais ir saprast – ar ko un kā sākt? Kā nesagurt, ik dienas motivēt sevi un nonākt tuvāk vēlamajam rezultātam?

Pašizaugsmei, līdzīgi kā citiem mērķiem, ir tā saucamais sniega bumbas efekts. Piepildoties cerētajam, ik uz soļa uzlabojas pašvērtējums un rodas dabīga vēlme tiekties uz nākamo virsotni. Šajā gadījumā rūpes par savu izaugsmi un attīstību kļūs par Tavas ikdienas rutīnas neatņemamu sastāvdaļu. 

Taču, ja ceļā uz kādu no mērķiem piemeklē neizdošanās, Tavs prāts var likt Tev noticēt, ka, neesi tam gana laba. Tāpat kā ikviena mūsu piedzīvotā neizdošanās, arī šī var būtiski ietekmēt Tavu ticību pašas spēkiem un jebkādu vēlmi turpmāk dzīvē ko mainīt. 

Lai no tā izvairītos, izvēlies šo ceļu iet kopā ar atbalsta partneri. Koučs var būt atbalsta sistēma Tev, lai nodrošinātu, ka virzies uz savu mērķi, neslīdi atpakaļ un turpini darīt pat brīžos, kad zūd ticība un sākotnējā iedvesma.

Es nesolu, ka Tavs izaugsmes ceļš vienmēr būs līdzens un pārskatāms. Taču pat veiksmīgākie pasaules līderi atzinuši, ka tālredzīgi piemeklētas atbalsta personas ne vien atvieglos Tavu ceļu uz kāroto, bet arī sniegs tik ļoti svarīgo atbalsta vidi, iedrošinājumu un atbildību par ieplānoto. 

Un tici man, es zinu, ka uzsākt šo ceļu var būt biedējoši, taču zini, kas ir vēl biedējošāk? Atlikušo dzīvi domāt par to, kā būtu, ja būtu. Ik dienas dzīvot ilūzijās par to, ka Tu esi kas vairāk, kā šobrīd.

Tāpēc neļauj bailēm sevi vadīt. Dod sev iespēju un atklāj, kas Tevi sagaida aiz nākamajām durvīm!

 

Ko Tu iegūsi?

  • 4x individuālās koučinga sesijas Zoom platformā, 60 min;
  • Personīgs atbalsts no manis visu sadarbības laiku – būšu Tev blakus katrā Tavā solī. Darbosimies gan sesijās, gan starp tām.
  • Darba materiāls, ko izmantot, lai sekotu līdzi savam progresam un veiksmīgāk virzītos uz priekšu.
  • Papildus materiāli, lai ātrāk un efektīvāk nonāktu līdz vēlamajam rezultātam;
  • Sadarbības laiks: 4 -6 nedēļas.
 
*Papildus Tevis izvēlētajam sadarbības mērķim, strādāsim uz to, lai Tu paceltu savu enerģijas līmeni un vairotu savu iekšējo spēku, kas palīdzēs Tev nostiprināt pārliecību par sevi un to, kas Tev ir iespējams!
 
Ja esi gatava sasniegt savu nākamo līmeni kopā ar mani, aizpildi kontaktformu, izvēloties sev vēlamo laiku pirmajai koučinga sesijai. Pēc tam es sazināšos ar Tevi personīgi, lai apstiprinātu Tavu pieteikumu un vienotos par tālākajiem soļiem.
 
* Ir iespējams dalītais maksājums 2 daļās. Izvēloties šo opciju, kopējā summa par pakalpojumu ir 550 EUR (izvēlies maksāt ar pārskaitījumu un komentāru sadaļā norādi, ka vēlies norēķināties divos maksājumos).
 

Piesakies šeit, izvēlies vēlamo laiku un ērti apmaksā online!

Izvēlies datumu un laiku

Tava rezervācija

{service_name}
{reservation_date}, {reservation_time}

Tiekamies?

{location_name}

Apmeklētāju skaits

{reservation_capacity}

Ar mani

{employee_name}

Cena

{reservation_price}
Your cart is empty.

0

Informācija

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *.

Tavs pieteikums

Atlaides kods

Apmaksas veids

  • Sagaidi rēķinu un veic apmaksu ar pārskaitījumu.

  • Droši maksājumi ar bankas karti.

Apstiprinam rezervāciju...

,

Klientu

Atsauksmes

Piesakies bezmaksas
sarunai!