Mans stāsts

- IZGLĪTĪBA

 • “System Coach APC”, sertificēts koučs (370 akad. stundas)
 • Padziļinātā koučinga programma “Transformācijas” (100 akad. stundas)
 • Prof. Bakalaura grāds Starptautiskās komunikācijas vadībā (4 gadi)
 • Apgūstu sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā (2. kurss)
 • Mediācijas pamatkurss (1. līmeņa mediatora prasmes) (40 akad. stundas)

 

Papildus tam, esmu piedalījusies dažādos kursos un programmās pie Latvijā atzītiem un novērtētiem speciālistiem: 

 • Lienes Uresinas programmā “Biznesa Manifestācijas Akadēmija” (4 mēneši)
 • Lailas Snidzānes kursā “Personīgais zīmols un sevis pozicionēšana” (20 akad. stundas)
 • Kristīnes Beitikas satura veidošanas kursā (3 mēneši)
 • Sindijas Bokānes Instagram apmācībās (1 mēnesis)
 • Lienes Uresinas programmā “Bagātības formula” (2 mēneši)
 • Rūtas Zapackas kursā “Tavs biznesa piedāvājums” (1 mēnesis)
 • Guntas Skalbergas, Sandas Krastas un Agneses Skrastītes kursā personīgā zīmola veidošanai (1 mēnesis)

- ES ESMU

Mani sauc Liene Kalniņa. Esmu sertificēts panākumu un izaugsmes koučs sievietēm, kuras ir gatavas sākt rīkoties un savā dzīvē saņemt vairāk, drosmīgi sekojot saviem sapņiem.

Viena no manām pamatvērtībām ir personīgā izaugsme. Manuprāt, pilnveidot sevi ir viena no skaistākajām un aizraujošākajām lietām, ko varam darīt. Turklāt šīs ceļš nekad nebeidzas.

Pēc 20 gadiem, atskatoties uz savu dzīvi, es vēlos just patiesu prieku un lepnumu par sevi. 

- ES TICU

Es ticu, ka mūsu spēju potenciāls ir neierobežots. Cik vien sevi atceros, esmu iedrošinājusi cilvēkus sekot saviem sapņiem. Atmodināt sevī to sajūtu, ka viss ir iespējams! Noticēt vēl neredzamajam un rīkoties!

 

 

 

Ar koučingu kā instrumentu es iepazinos, piedaloties meistarklasēs par vērtību apzināšanos. Tajās strādājām ar koučinga metodēm. Vēlāk pieredzēju individuālās sesijas ar kouču, kuru laikā iemīlējos šajā procesā un uz savas ādas izjutu, kādu vērtību tas sniedz. Koučings izmainīja manu dzīvi.

 

Pienāca brīdis, kad atskārtu – man ir jāpārtrauc gaidīt, kad kaut kas mainīsies. Kamēr nemainīšu savu ikdienu, domāšanu un fokusu, tikmēr manā dzīvē nespēs ienākt vēlamie rezultāti. Bija pienācis laiks veikt citas izvēles un mainīties man pašai.

 

Koučinga sesijās ieguvu pārliecību, ka varu sasniegt to, ko vēlos, un biju motivēta darboties, jo man bija skaidrs rīcības plāns. Rezultātā es atbrīvoju enerģiju sevī, kam sekoja reāla rīcība un pamazām atklājās mana jaunā realitāte.

 

Kādreiz, kad vēl tikai sapņoju par savu biznesu, man bija iekšēja vilkme kaut ko savā dzīvē mainīt. Jutu, ka neesmu īstajā vietā un darbs, ko daru, man nesagādāja prieku. Vēlējos darīt to, kas iedvesmo citus un ir saskaņā ar manām vērtībām. Es no sirds ticēju, ka mana nodarbošanās var būt ne tikai ienākumu avots, bet arī sirdslieta.

 

- ES RĪKOJOS

Es pieņēmu lēmumu riskēt. Aizgāju no laba darba, lai lektu nezināmajā – veidotu savu biznesu, lai atbalstītu sievietes viņu mērķu realizācijā. Pārliecība, ka tas patiesi izdosies, veidojās pamazām – sperot soli pa solim nezināmajā virzienā, saskaroties ar šķēršļiem un mācoties darīt citādi, kā ierasts.

 

Šobrīd daru to, kas man patīk un patiesi iedvesmo, turklāt tas ir vērtīgi un nes labumu citiem. Savu darbu varu saukt par savu sirdslietu. Un caur savu pieredzi varu apgalvot, ka šādi mainīt dzīvi un sasniegt to, ko vēlies, ir iespējams, ja patiesi to vēlies.

- ES TICU TEV

Tā ir katra paša izvēle – dzīvot tā, kā ir un būt mierā ar to vai izvēlēties kaut ko mainīt, lai sasniegtu vairāk un dzīvotu labāk! 

Vislielāko prieku man sagādā manu klientu pieredze, kuri ir gatavi rīkoties, lai radītu dzīvi, kas piepilda, aizrauj un sniedz gandarījumu. Katrs klients un viņa stāsts ir īpašs. Redzot, kā viņu dzīves mainās, parādās pirmie panākumi un viņiem izdodas sasniegt sākotnēji izaicinošos mērķus, tas iedvesmo mani pašu uz jauniem sasniegumiem un jauniem izaicinajumiem.

Aicinu arī Tevi šajā aizraujošajā piedzīvojumā – ceļā pašai pie sevis! Un nesatraucies, ja sākotnēji nezini, kā Tev tas izdosies un kur tieši vēlies nokļūt. Es Tev palīdzēšu!

 

Soli pa solim kopā atklāsim Tavu jauno ceļu kopā! Tavu ceļu uz panākumiem!

Personīgā izaugsme

Grāmatā “Līderis bez titula” autors Robins Šarma minējis

"10 cilvēces nožēlas"

 1.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, bet tā apburošā melodija, dēļ kuras tev arī bija dāvāta dzīve, tevī joprojām klusē.
 2.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, tā arī nekad nepiedzīvojis to spēku sevī, kas dots, lai tu paveiktu varenas lietas un sasniegtu augstus mērķus. 
 3.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un saproti, ka nekad neesi nevienu iedvesmojis ar savu piemēru.
 4.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un ar sāpēm atskārsti, ka nekad neesi drosmīgi riskējis un līdz ar to arī nekad neesi vinnējis?
 5.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, saprotot, ka esi palaidis garām iespēju sasniegt augstāku līmeni, jo esi noticējis meliem, ka tev ir jāpaliek par viduvējību.
 6.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un jūties satriekts par to, ka nekad tā arī neesi iemācījies pārvērst sakāvi par ieguvumu un svinu par zeltu.
 7.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai pilns nožēlas, ka neesi sapratis to, ka tavs darbs domāts, lai nestu labumu citiem, ne tikai tev pašam.
 8.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, apzinoties, ka esi nodzīvojis dzīvi, kuras modeli tev uzspiedusi sabiedrība, nevis kādu esi vēlējies pats.
 9.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un piepeši aptver, ka nekad neesi pilnībā izmantojis savus potenciālus un pat ne pietuvojies tai ģenialitātei, kurai tiki radīts.
 10. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un atklāj, ka tu būtu varējis būt līderis un atstāt aiz sevis šo pasauli daudz labāku, nekā tajā ienākot. Bet tu atteicies pieņemt šo misiju, jo tu baidījies. Un tāpēc tev nekas neizdevās. Tu esi izšķiedis savu dzīvi.

Šis fragments, manuprāt, lieliski ilustrē, kāpēc ir tik svarīgi domāt par to, ko vēlamies sasniegt un piedzīvot, pirms tas nav par vēlu… Atceries, Tu esi tas, kas Tu esi, pateicoties saviem lēmumiem un rīcībai.

Ja vēlies virzīties uz priekšu ātrāk un pārliecinošāk, Tev nepieciešama atbalsta komanda. Sniedz man iespēju būt par Tavu partneri šajā aizraujošajā ceļā. Kopā mēs varam vairāk! Un tā noteikti ir foršāk!

Vai esi gatava uzdrīkstēties un noticēt sev?

Pieņem lēmumu!

Piesakies, aizpildot kontaktformu, un saņem 20 minūšu bezmaksas konsultāciju. 

Piesakies šeit!

Izvēlies datumu un laiku

Tava rezervācija

{service_name}
{reservation_date}, {reservation_time}

Norises vieta

{location_name}

Apmeklētāju skaits

{reservation_capacity}

Ar:

{employee_name}

Cena

{reservation_price}
Your cart is empty.

0

Informācija

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *.

Piemērs: 12345678

Tavs pieteikums

Atlaides kods

Apmaksas veids

 • Sagaidi rēķinu un veic apmaksu ar pārskaitījumu.

 • Droši maksājumi ar bankas karti.

Apstiprinam rezervāciju...