Mans stāsts

- IZGLĪTĪBA

 • “System Coach APC”, sertificēts koučs (370 akad. stundas)
 • Padziļinātā koučinga programma “Transformācijas” (100 akad. stundas)
 • Prof. Bakalaura grāds Starptautiskās komunikācijas vadībā (4 gadi)
 • Apgūstu sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā (3. kurss)
 • Mediācijas pamatkurss (1. līmeņa mediatora prasmes) (40 akad. stundas)

 

Papildus tam, esmu piedalījusies dažādos kursos un programmās pie Latvijā novērtētiem speciālistiem, lai iegūtu zināšanas un prasmes spēcīga zīmola veidošanā: 

 • Lienes Uresinas programmā “Biznesa Manifestācijas Akadēmija” (4 mēneši)
 • Lailas Snidzānes kursā “Personīgais zīmols un sevis pozicionēšana” (20 akad. stundas)
 • Kristīnes Beitikas satura veidošanas kursā (3 mēneši)
 • Lienes Uresinas programmā “Bagātības formula” (2 mēneši)
 • Rūtas Zapackas kursā “Tavs biznesa piedāvājums” (1 mēnesis)
 • Guntas Skalbergas, Sandas Krastas un Agneses Skrastītes kursā personīgā zīmola veidošanai (1 mēnesis)

- ES ESMU

Mani sauc Liene Kalniņa. Esmu sertificēts personīgās izaugsmes koučs. Izmantojot koučinga metodes, palīdzu sievietēm savienoties ar savu iekšējo spēku, potenciālu un ticību pašām sev.

Viena no manām pamatvērtībām ir personīgā izaugsme. Manuprāt, pilnveidot sevi ir viena no vērtīgākajām un aizraujošākajām lietām, ko varam darīt gan savā, gan mūsu līdzcilvēku labā. Turklāt šīs ceļš nekad nebeidzas…

Pēc 20 gadiem, atskatoties uz savu dzīvi, es vēlos just patiesu prieku un lepnumu par sevi. 

- ES TICU

Es patiešām ticu, ka mūsu spēju potenciāls ir neierobežots. Cik vien sevi atceros, esmu iedrošinājusi cilvēkus uzdrīkstēties sekot saviem sapņiem. Atmodināt sevī to sajūtu, ka viss ir iespējams, noticēt vēl neredzamajam un rīkoties!

Kā es nonācu līdz koučingam? 

Piedaloties meistarklasēs par savu vērtību apzināšanos, kur strādājām ar koučinga metodēm. Vēlāk pieredzēju individuālās sesijas ar kouču, kuru laikā iemīlējos šajā procesā un uz savas ādas izjutu, cik transformējošs var būt šis process –  es sāku apzināties, kādu vērtību un pienesumu manai dzīvei tas var dot. Koučings izmainīja manu dzīvi.

Pateicoties sesijām es atskārtu – man ir jāpārtrauc gaidīt, kad pēkšņi kaut kas mainīsies manā dzīvē. Tas ir manā ziņā. Un galvenais – es zināju, kā man būtu jārīkojas! Bija pienācis laiks veikt citas izvēles un mainīties man pašai.

Sesijas deva nepieciešamo grūdienu, lai es sāktu atbilstoši rīkoties. Es ieguvu pārliecību, ka varu sasniegt to, ko vēlos, un biju motivēta darboties, jo man bija skaidrs rīcības plāns. Rezultātā es atbrīvoju enerģiju sevī, kam sekoja reāla rīcība un pamazām atklājās mana jaunā realitāte.

Kādreiz, kad vēl tikai sapņoju par savu biznesu, man bija iekšēja vilkme kaut ko savā dzīvē mainīt. Jutu, ka neesmu īstajā vietā un darbs, ko daru, man nesagādāja prieku. Vēlējos darīt to, kas ir saskaņā ar manām vērtībām. Es no sirds ticēju, ka mana nodarbošanās var būt ne tikai ienākumu avots, bet arī sirdslieta.

- ES RĪKOJOS

Es pieņēmu lēmumu riskēt. Aizgāju no laba darba, lai lektu nezināmajā – veidotu savu biznesu, lai atbalstītu sievietes viņu mērķu realizācijā. Pārliecība, ka tas patiesi izdosies, veidojās pamazām – sperot soli pa solim nezināmajā virzienā, saskaroties ar šķēršļiem un mācoties darīt citādi, kā ierasts.

 

Šobrīd daru to, kas man patīk un patiesi iedvesmo, turklāt tas nes labumu citiem. Savu darbu varu saukt par savu sirdslietu. Un caur savu pieredzi varu apgalvot, ka šādi mainīt dzīvi un sasniegt to, ko vēlies, ir iespējams, ja patiesi to vēlies.

- ES TICU TEV

Tā ir katra paša izvēle – dzīvot tā, kā ir un būt mierā ar to, vai izvēlēties kaut ko mainīt, lai sasniegtu vairāk un dzīvotu labāk! 

Ārkārtīgi lielu prieku man sagādā manu klientu pieredze un viņu piedzīvotās pārmaiņas. Katrs klients un viņa stāsts ir īpašs. Redzot, kā mainās viņu dzīve, parādās pirmie panākumi un viņiem izdodas sasniegt sākotnēji izaicinošos mērķus, tas iedvesmo arī mani pašu uz jauniem sasniegumiem un jauniem izaicinajumiem.

Aicinu arī Tevi šajā aizraujošajā piedzīvojumā – ceļā pašai pie sevis! Un nesatraucies, ja sākotnēji nezini, kā Tev tas izdosies vai, kur tieši vēlies nokļūt. Es palīdzēšu un būšu blakus, lai pavadītu Tevi ceļā līdz vēlamajam!

 

Soli pa solim atklāsim Tavu jauno ceļu kopā!

Personīgā izaugsme

Grāmatā “Līderis bez titula” autors Robins Šarma minējis

"10 cilvēces nožēlas"

 1.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, bet tā apburošā melodija, dēļ kuras tev arī bija dāvāta dzīve, tevī joprojām klusē.
 2.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, tā arī nekad nepiedzīvojis to spēku sevī, kas dots, lai tu paveiktu varenas lietas un sasniegtu augstus mērķus. 
 3.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un saproti, ka nekad neesi nevienu iedvesmojis ar savu piemēru.
 4.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un ar sāpēm atskārsti, ka nekad neesi drosmīgi riskējis un līdz ar to arī nekad neesi vinnējis?
 5.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, saprotot, ka esi palaidis garām iespēju sasniegt augstāku līmeni, jo esi noticējis meliem, ka tev ir jāpaliek par viduvējību.
 6.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un jūties satriekts par to, ka nekad tā arī neesi iemācījies pārvērst sakāvi par ieguvumu un svinu par zeltu.
 7.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai pilns nožēlas, ka neesi sapratis to, ka tavs darbs domāts, lai nestu labumu citiem, ne tikai tev pašam.
 8.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, apzinoties, ka esi nodzīvojis dzīvi, kuras modeli tev uzspiedusi sabiedrība, nevis kādu esi vēlējies pats.
 9.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un piepeši aptver, ka nekad neesi pilnībā izmantojis savus potenciālus un pat ne pietuvojies tai ģenialitātei, kurai tiki radīts.
 10. Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un atklāj, ka tu būtu varējis būt līderis un atstāt aiz sevis šo pasauli daudz labāku, nekā tajā ienākot. Bet tu atteicies pieņemt šo misiju, jo tu baidījies. Un tāpēc tev nekas neizdevās. Tu esi izšķiedis savu dzīvi.

Šis fragments, manuprāt, lieliski ilustrē, kāpēc ir tik svarīgi domāt par to, ko vēlamies sasniegt un piedzīvot, pirms tas nav par vēlu… Atceries, Tu esi tas, kas Tu esi, pateicoties saviem lēmumiem un rīcībai.

Ja vēlies virzīties uz priekšu ātrāk un pārliecinošāk, Tev nepieciešama atbalsta komanda. Sniedz man iespēju būt par Tavu partneri šajā aizraujošajā ceļā. Kopā mēs varam vairāk! Un tā noteikti ir foršāk!

Vai esi gatava uzdrīkstēties un noticēt sev?

Pieņem lēmumu!

Piesakies, aizpildot kontaktformu, un saņem 20 minūšu bezmaksas konsultāciju. 

Piesakies šeit!

Izvēlies datumu un laiku

Tava rezervācija

{service_name}
{reservation_date}, {reservation_time}

Norises vieta

{location_name}

Apmeklētāju skaits

{reservation_capacity}

Ar:

{employee_name}

Cena

{reservation_price}
Your cart is empty.

0

Informācija

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *.

Tavs pieteikums

Atlaides kods

Apmaksas veids

 • Sagaidi rēķinu un veic apmaksu ar pārskaitījumu.

 • Droši maksājumi ar bankas karti.

Apstiprinam rezervāciju...

,

Piesakies bezmaksas
sarunai!