Koučings

Kas ir koučings?

Koučings (coaching) ir mūsdienīga personības attīstības metode, kas virzīta uz klienta apziņas un potenciāla paaugstināšanu, personīgajā ceļā uz mērķa sasniegšanu. Koučings ir par apzinātu vēlmju izvirzīšanu, mērķu definēšanu un rīcību.

Koučings fokusējas uz skaidrību un efektīviem risinājumiem tagadnē un nākotnē. Procesa laikā kouča vadībā klients izstrādā stratēģiju jeb darbības plānu, kā vispiemērotākajā veidā realizēt iecerēto.

Koučinga būtība ir:

Palīdzēt cilvēkam mainīties tā, kā viņš vēlas, un iet tajā virzienā, kurā viņš vēlas iet.
Palīdzēt cilvēkam visos
līmeņos kļūt par tādu personību, kāds viņš vēlas būt.
Veidot izpratni, dot iespēju
izvēlēties un novest
pie pārmaiņām.

*Starptautiskā koučinga kopiena (International Coaching Community – ICC)

Kas ir koučs?

Koučs ir kā pavadonis – “tiltiņš” uz mērķi. Koučs būs līdzās Tavā personīgās izaugsmes ceļā, lai palīdzētu Tev gūt skaidrību, saprast nākamos soļus, sastrukturizēt – salikt lietas pa plauktiņiem un radīt skaidru rīcības plānu, lai Tu sasniegtu vēlamo pēc iespējas ātrāk un efektīvāk.

Kouča uzdevums ir:

Soli pa solim atklāsim Tavu jauno ceļu kopā! Tavu ceļu uz panākumiem!

Kāpēc sadarboties ar kouču?

Bieži vien, izvirzot jaunu mērķi, esam aizrautības un cerību pilni, gatavi rīkoties un ieviest reālas izmaiņas dzīvē. Taču ikdienas dzīve pamazām nostājas mūsu ceļā – pienākumi, steiga, rutīna, nogurums, motivācijas un ticības trūkums.

Ja tikai domājam par to, ko vēlamies sasniegt, bet atbilstoši nerīkojamies, mūsu uzmanība tiek koncentrēta ikdienas rutīnās, darbos un pienākumos. Rezultātā arī enerģija un rīcība tiek novirzīta vien tajā, lai saglabātu visu, kā ir un iedvesmas mirklī izvirzītais mērķis bieži vien paliek vien par skaistu sapni.

Atceries, jo vairāk laika paiet kopš brīža, kad izvirzi jebkuru mērķi, un tā izpildi, jo mazāka iespējamība, ka veiksi nepieciešamos soļus, lai to īstenotu. Kā vēsta sakāmvārds – “Kal dzelzi, kamēr vēl karsta”. Attiecīgi koučs var būt lieliska atskaitīšanās sistēma Tev, lai saglabātu fokusu un noturētu disciplīnu.

Koučinga sesijas palīdzēs Tev:

Kāda ir atšķirība starp koučingu un konsultācijām?

Koučs ar dažādu jautājumu un īpaši izstrādātu metožu palīdzību palīdz klientam ieraudzīt un apzināties savu potenciālu un resursus, kā arī pavada lēmumu pieņemšanas procesā.

Atšķirībā no konsultācijām, koučinga sesijās koučs nedod padomus un nerisina problēmas klienta vietā, tā vietā ar jautājumu un uzdevumu palīdzību palīdz klientam pašam nonākt līdz īstajam risinājumam.

Koučs palīdz mainīt Tavu domāšanas modeli, lai pamazām Tu spētu iet savu ceļu ar jaunu pieeju dzīvei un prasmi saskatīt un radīt vēl nebijušas iespējas.

Kā notiek individuālās koučinga sesijas?

Pirms uzsākt ilgtermiņa sadarbību, iesaku pieteikties bezmaksas iepazīšanās sarunai, kas norit aptuveni 20 minūtes. Sarunas laikā atbildēšu uz Tev interesējošiem jautājumiem, ieskicēšu, kas ir koučings un, kā tas var Tev palīdzēt. Sarunas gaitā sajutīsi, vai esi gatava lēkt iekšā šajā piedzīvojumā!

Tālāk tiksimies regulārās sesijās tiešsaistē, Zoom platformā. Vienas koučinga sesijas garums ir 60 minūtes.

Pirms sazvanīšanās, aicināšu Tevi parūpēties par ērtu vidi, lai šo stundu vari justies brīvi un netraucēti, lai vari pilnībā veltīt uzmanību mūsu sarunai.

Iesaku arī sagatavot rakstāmo un papīra lapu, lai sesijas laikā vari piefiksēt sev būtiskākās atziņas, secinājumus un mājas darbus.

Cik bieži doties pie kouča?

Lai saprastu, cik koučinga sesijas Tev būs nepieciešamas, iesākumā svarīgi saprast, kādu rezultātu no sadarbības ar kouču Tu vēlies iegūt.

Ja ir konkrēts jautājums, kurā vēlies gūt skaidrību, iespējams, Tev pietiks ar 1 – 2 sesijām.

Ja vēlies īstenot lielākas pārmaiņas, sasniegt ilgtermiņa mērķus, visdrīzāk tā būs ilgtermiņa sadarbība, kuras termiņš būs atkarīgs no Tava mērķa apmēra un Tavas virzības procesā.

Mūsu tikšanās notiek vidēji reizi vai divas reizes nedēļā. Mēdz būt gadījumi, kad vienojamies citādi pēc nepieciešamības.

Jautājums Tev - ar kādu jaudu esi gatava darboties?

Piesakies zemāk, aizpildot formu un saņem 15 minūtes bezmaksas konsultāciju. 

Piesakies - Tu
vari tikai iegūt!

Izvēlies datumu un laiku

Tava rezervācija

{service_name}
{reservation_date}, {reservation_time}

Norises vieta

{location_name}

Apmeklētāju skaits

{reservation_capacity}

Ar:

{employee_name}

Cena

{reservation_price}
Your cart is empty.

0

Informācija

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *.


Phone number is invalid.

Tavs pieteikums

Atlaides kods

Apmaksas veids

  • Sagaidi rēķinu un veic apmaksu ar pārskaitījumu.

  • Droši maksājumi ar bankas karti.

Apstiprinam rezervāciju...

Piesakies bezmaksas
sarunai!