koucings

KĀ NEAPMALDĪTIES CEĻĀ UZ SAVIEM MĒRĶIEM?

Skaidri mērķi - Tava dzīves ceļa navigācija

Iztēlojies – Tu pirmo reizi dodies ceļā uz vietu, kur nekad neesi bijusi. Bez navigācijas. Ceļš sazarojas, taču Tev nav pārliecības par to, kur tad īsti veikt tālāko pagriezienu. Vai nojaut, cik grūti šādi varētu būt sasniegt galamērķi? Tāpat ir ar mērķiem dzīvē.

Peldot tai cauri un neapzināti veicot dzīves ceļa pagriezienus, paies ilgs laiks, līdz nonāksi līdz sev vēlamiem rezultātam. Bezmērķīga maldīšanās un dažādi ārējie apstākļi itin viegli var viest šaubas.

Skaidri noteikti mērķi kalpo kā orientieris, kā navigācija, kas ik pa laikam atgādinās Tev, kurp dodies, lai Tu nezaudētu sevi ikdienas skrējienā.

5 praktiski soļi, kas palīdzēs mērķi padarīt sasniedzamu

Iespējams, jau esi izsapņojusi, kur vēlies nokļūt, taču trūkst ideju, kā? Vai varbūt ir skaidrs virziens, kurp vēlies doties, taču ceļš šķiet pārāk tāls un neaizsniedzams? Vai varbūt Tev gluži vienkārši nav ne jausmas, ko un kā vēlies panākt – vien jūti, ka Tavai ikdienai trūkst noteiktības?

Neatkarīgi no tā, kur šobrīd esi Tu, esmu pārliecināta, ka šie 5 soļi izgaismos Tavu ceļu uz mērķi un palīdzēs īstenot pat šķietami nesasniedzamo:

  1. Pārstāj domāt rāmjos

Varbūt esi tik ļoti iesakņojusies savā ikdienas rutīnā, ka pat nespēj iztēloties citu savas virzības scenāriju. Ieskaties sevī un apdomā – kurp Tu vēlētos doties, ja nebūtu ļāvusi sev domāt, ka tas nav iespējams? Varbūt tieši tur meklējamas Tavas atbildes?

  1. Atrodi savus iemeslus

Kādēļ Tu vēlies īstenot konkrēto mērķi? Kas ir Tavs “kāpēc”? Piemēram, sava biznesa attīstīšana. Kādam tas būs jautājums par iespēju vairāk nopelnīt, citam, savukārt, par nepieciešamību pašrealizēties. Vēl kādam tas būs stāsts par iespēju biežāk būt kopā ar saviem mīļajiem vai alkas pēc piepildījuma. Tavs “kāpēc” palīdzēs Tev noturēties uz sava ceļa un ļaus saglabāt ticību saviem spēkiem.

  1. Vizualizē vēlamo rezultātu

Ļauj sev noticēt, ka jau esi nonākusi tur, kur vēlies būt. Kā Tu jutīsies? Kā Tu izskatīsies? Kā Tu uzvedīsies? Piemēram, šeit Tev varētu palīdzēt tā saucamais “mood board”. Tāpat izmanto katru iespēju skaļi runāt par saviem mērķiem ik uz soļa – jā, arī tad, ja esi viena.

  1. Sāc rīkoties!

Pārstāj meklēt attaisnojumus un sāc rīkoties! Esmu pārliecināta – nebūs labākas dienas kā šodiena. Ja izsapņotais šķiet pārāk nesasniedzams, sadali lielo mērķi mazākos, uzreiz izpildāmos uzdevumos. Tas stiprinās Tavu pārliecību par saviem spēkiem un pietuvinās Tevi soli tuvāk vēlamajam rezultātam.

  1. Meklē domubiedrus

Līdzīgi domājoši cilvēki, iespējams nemēros to pašu ceļu, ko Tu. Taču visdrīzāk viņi sapratīs, kā Tu jūties un šajās sajūtās būs Tev līdzās. Turklāt tālredzīgi izvēlēti domubiedri vairos Tavu enerģiju un paplašinās arī redzesloku.

Kā koučs var palīdzēt īstenot Tavus mērķus?

Darbojoties kā panākumu un izaugsmes koučam, esmu novērojusi, ka skaidra mērķu karte tik tiešām var būtiski atvieglot ceļu uz Tavu sapņu un mērķu piepildījumu.

Taču, cik dažādi cilvēki, tik dažādi mērķi. Kas strādā vienam, var nestrādāt kādam citam. Personalizēta pieeja un individuāls darbs ar Taviem mērķiem var būtiski atvieglot Tavu ceļu uz kāroto. Koučs ne vien vairos Tavu ticību saviem spēkiem, bet arī būs Tava navigācija un atbalsts grūtākos pagrieziena punktos.

Visas atbildes jau ir Tevī. Koučs kā atbalsta persona tikai palīdzēs Tev tās saklausīt. Ja Tev vēl nav savas mērķu kartes, piesakies uz koučinga sesiju, kur soli pa solim palīdzēšu Tev izveidot orientieri ceļā uz piepildītu dzīvi!

Piesakies uz iepazīšanās sarunu un sāc piepildīt savus mērķus jau tagad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dalīties ar šo rakstu:

Par šo tēmu

Citi raksti, kas Tev varētu patikt

liene kalniņa

SOLI PA SOLIM CEĻĀ UZ LIELIEM MĒRĶIEM!

Kā īstenot savus sapņus? Vai Tavs izsapņotais scenārijs dažbrīd liekas gluži vai neticams? Tik bieži dzirdam citus sakām “sapņo lielus sapņus”. Taču, ko iesākt, ja

50 IEDVESMOJOŠI CITĀTI

Ikdienas rutīnā un darbu dunā reizēm mēdzam pazaudēt savu iedvesmu un darīšanas prieku, tāpēc ir vērts sev atgādināt, ko vērtīgu, lai iedvesmotu turpmākai rīcībai.  Šajā

Piesakies bezmaksas
sarunai!