liene kalniņa

SOLI PA SOLIM CEĻĀ UZ LIELIEM MĒRĶIEM!

Kā īstenot savus sapņus?

Vai Tavs izsapņotais scenārijs dažbrīd liekas gluži vai neticams? Tik bieži dzirdam citus sakām “sapņo lielus sapņus”. Taču, ko iesākt, ja Tavs sapnis vai mērķis ir tik liels, ka tā īstenošana šķiet gandrīz vai nereāla?

Te nu tas kļūst par “ziloni istabā” –  it kā turpat vien ir, taču rīcība neseko. Sākoties prokrastinācijai, neaicināta piezogas neticība saviem spēkiem, un mērķis arvien attālinās. Kā ceļā uz lieliem sapņiem nezaudēt ticību un motivāciju?

Es teiktu – darot. Nav noslēpums, ka tieši pirmais solis ir grūtākais, jo tālākajam seko rīcība. Pats sākums simbolizē Tavu apņēmību un drosmi turpmāk darīt citādāk. Tas apliecina, ka esi gatava neticību sev atstāt pagātnē. Pārkāpt pāri šim slieksnim jau nozīmē domu un šaubu mutuli nomainīt pret reālu rīcību.

Mērķtiecība – atbildības uzņemšanās par dzīvi

Vai Tev šķiet, ka mērķu piepildījums prasīs pārāk daudz enerģijas? Es teiktu, ka ir gluži pretēji – bezmērķīga ikdiena, kurā ik uz soļa pavada neizlēmība un nespēja pieņemt lēmumus, ir daudz nogurdinošāka. Tā ne vien atņem enerģiju, bet arī mazina ticību Taviem spēkiem.

Paturi prātā – nekas nemainīsies, ja… nekas nemainīsies. Mērķi ir tie, kas virza Tavu dzīvi vēlamajā gultnē. Un, lai arī neizlēmība var pasargāt Tevi no neveiksmēm, tā Tavā vietā neuzņemsies atbildību par izniekotu laiku. Pārņemot dzīves vadības grožus, Tu beidzot kļūsi par savas dzīves scenārija autori.  

3 vienkārši soļi ceļā uz Taviem mērķiem

Strukturēts un pārdomāts Tavas rīcības plāns palīdzēs ikdienā, kā arī brīžos, kad Tavs ceļš  šķitīs grūtāks. Pietuvojies savu sapņu un mērķu piepildījumam ar šiem 3 soļiem:

  1. Sadali lielo mērķi vairākos, mazākos izpildāmos posmos.
    Pajautā sev – kas ir tas, ko Tu vari darīt jau šodien, lai kaut drusciņ pietuvotos savam sapnim? Un tā – katru dienu. Tas ilgtermiņā palīdzēs Tev realizēt teju vai neticamo!
  2. Nospraud reāli izpildāmus termiņus.
    Pārskatāms grafiks palīdzēs Tev saglabāt motivāciju un atgādinās par iecerētajiem darbiem. Tāpat šādi Tu izjutīsi lielāku atbildības sajūtu pret iecerēto.
  3. Meklē atskaites partneri.
    Atbalsta persona ir ārkārtīgi svarīga – tā motivēs neapstāties un būs līdzās Tavas attīstības posmā, kur nereti var piezagties vientulības sajūta. Tā, piemēram, regulāras sesijas kopā ar Tavu kouču var kļūt par sava veida atskaites punktiem ceļā uz mērķu piepildījumu. Pieredzējis koučs uzdos Tev īstos jautājumus, kas palīdzēs saglabāt fokusu uz sākotnēji iecerēto, kā arī dažkārt ļaus paskatīties uz Tavu dzīvi cita skatupunkta.

Piesakies uz iepazīšanās sarunu un sāc piepildīt savus mērķus jau tagad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dalīties ar šo rakstu:

Par šo tēmu

Citi raksti, kas Tev varētu patikt

liene kalniņa

SOLI PA SOLIM CEĻĀ UZ LIELIEM MĒRĶIEM!

Kā īstenot savus sapņus? Vai Tavs izsapņotais scenārijs dažbrīd liekas gluži vai neticams? Tik bieži dzirdam citus sakām “sapņo lielus sapņus”. Taču, ko iesākt, ja

50 IEDVESMOJOŠI CITĀTI

Ikdienas rutīnā un darbu dunā reizēm mēdzam pazaudēt savu iedvesmu un darīšanas prieku, tāpēc ir vērts sev atgādināt, ko vērtīgu, lai iedvesmotu turpmākai rīcībai.  Šajā

Piesakies bezmaksas
sarunai!