DSC08323-2

RĪTDIENAS PANĀKUMI SĀKAS AR RĪCĪBU ŠODIEN

To smalko robežu starp sapņiem un to realizāciju sauc par rīcību. Savukārt rīcībai visbiežāk nepieciešama drosme. Drosme rīkoties citādi, kā ierasts, meklēt savu ceļu un iespējams rīkoties tā, kā no Tevis negaida vai kas kādam var šķist nesaprotami.

Tomēr būtiski ir atcerēties, ka tieši drosmīga rīcība un savu sapņu piepildījums sniedz prieku par dzīvi, rada vairāk enerģijas un iedvesmo sapņot arvien plašāk un sasniegt vairāk. Tāpēc aicinu Tevi būt vērīgai pret saviem sapņiem.

Atceries, ka dzīve ir viena un tai nav melnraksta. Tā ir jādzīvo šodien. Rītdienas panākumi un gandarījums sākas ar šodienas rīcību.

Grāmatā “Līderis bez titula” autors Robins Šarma minējis

"10 cilvēces nožēlas"

  1.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, bet tā apburošā melodija, dēļ kuras tev arī bija dāvāta dzīve, tevī joprojām klusē.
  2.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, tā arī nekad nepiedzīvojis to spēku sevī, kas dots, lai tu paveiktu varenas lietas un sasniegtu augstus mērķus. 
  3.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un saproti, ka nekad neesi nevienu iedvesmojis ar savu piemēru.
  4.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un ar sāpēm atskārsti, ka nekad neesi drosmīgi riskējis un līdz ar to arī nekad neesi vinnējis?
  5.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, saprotot, ka esi palaidis garām iespēju sasniegt augstāku līmeni, jo esi noticējis meliem, ka tev ir jāpaliek par viduvējību.
  6.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un jūties satriekts par to, ka nekad tā arī neesi iemācījies pārvērst sakāvi par ieguvumu un svinu par zeltu.
  7.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai pilns nožēlas, ka neesi sapratis to, ka tavs darbs domāts, lai nestu labumu citiem, ne tikai tev pašam.
  8.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai, apzinoties, ka esi nodzīvojis dzīvi, kuras modeli tev uzspiedusi sabiedrība, nevis kādu esi vēlējies pats.
  9.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un piepeši aptver, ka nekad neesi pilnībā izmantojis savus potenciālus un pat ne pietuvojies tai ģenialitātei, kurai tiki radīts.
  10.     Tu esi nodzīvojis līdz savai pēdējai dienai un atklāj, ka tu būtu varējis būt līderis un atstāt aiz sevis šo pasauli daudz labāku, nekā tajā ienākot. Bet tu atteicies pieņemt šo misiju, jo tu baidījies. Un tāpēc tev nekas neizdevās. Tu esi izšķiedis savu dzīvi.

Šis fragments, manuprāt, lieliski ilustrē, kāpēc ir svarīgi apzināties savus sapņus un rīkoties, lai tos realizētu. Var pienākt brīdis, kad ir jau par vēlu un nožēlai ir pārāk rūgta pieskaņa. Atceries, ka Tu pati veido savu dzīvi un sevi! Ar katru rīcību un lēmumu Tu pietuvojies sev vai attālinies no sevis un tikai Tavā ziņā ir, kā izvēlēsies rīkoties.

Lai ietu dzīvē uz priekšu drosmīgi un pārliecinoši, ieteicams nodrošināties ar atbalsta komandu vai līdzi gājējiem, jo mums katram gadās paklupiena brīži, mirkļi, kad pazaudējam fokusu vai sabīstamies no apstākļiem. Tāpēc aicinu Tevi atrast sev piemērotāko atbalsta partneri, kas nodrošinātu Tev aizmugures sajūtu. Kādu, kas atgādina Tev Tavus mērķus, kad zaudē ticību sev, kas palīdz Tev ieraudzīt, cik garu ceļu jau esi nogājusi.

 

Es ar prieku būšu Tava atbalsta komanda Tavā drosmīgajā ceļā uz Taviem sapņiem. Arī es esmu piedzīvojusi gan paklupienus, gan brīžus, kad zūd ticība, gan uzvaras un panākumus. Papildus pašas pieredzei man ir gana daudz instrumentu, lai Tevi atbalstītu Tev vispiemērotākajā veidā.


Piesakies uz sarunu un iesim Tavu sapņu realizācijas ceļu kopā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dalīties ar šo rakstu:

Par šo tēmu

Citi raksti, kas Tev varētu patikt

liene kalniņa

SOLI PA SOLIM CEĻĀ UZ LIELIEM MĒRĶIEM!

Kā īstenot savus sapņus? Vai Tavs izsapņotais scenārijs dažbrīd liekas gluži vai neticams? Tik bieži dzirdam citus sakām “sapņo lielus sapņus”. Taču, ko iesākt, ja

50 IEDVESMOJOŠI CITĀTI

Ikdienas rutīnā un darbu dunā reizēm mēdzam pazaudēt savu iedvesmu un darīšanas prieku, tāpēc ir vērts sev atgādināt, ko vērtīgu, lai iedvesmotu turpmākai rīcībai.  Šajā

Piesakies bezmaksas
sarunai!